מצברי רכב

מצברי רכב

חברת טלרון היא יבואנית המצברים הגדולה בישראל ונציגת ענקית המצברים JOHNSON CONTROLS אשר אחראית לייצור מותג המצברים המוביל בעולם – VARTA. טלרון מייבאת ומשווקת בארץ את המצברים המתקדמים בעולם לכל סוגי כלי הרכב: אופנועים, כלי שייט, מכוניות פרטיות, משאיות, אוטובוסים ועוד. כל מצברי החברה הם תוצרת חברת המצברים הגדולה בעולם, חברת JOHNSON CONTROLS. בנוסף למצבר VARTA, המצבר הנמכר ביותר בעולם, משווקת טלרון בישראל מותגים נוספים כגון StartUp ו- PowerUp וכן מותגים פרטיים ליבואני רכב וחברות נוספות בישראל. כל מצברי טלרון הינם מצברים אטומים אשר אינם צורכים טיפול. יתרה מזאת, כל המצברים יוצרו תוך שימוש בטכנולוגיה הייחודית “Power-Frame”, המאריכה את אורך חיי המצבר. טלרון מייבאת גם מצברים ייחודיים לרכבי STOP&START בטכנולוגיות AGM ו EFB, גם הם מתוצרת Johnson Controls, המבטיחים התאמה מלאה והנאה מיתרונות רכבים אלו.
טלרון צומחת בישראל בעשרות אחוזים מדי שנה בזכות לקוחותיה הנאמנים ובזכות מגוון רחב של לקוחות חדשים אשר בוחרים ליהנות ממוצרי החברה, מן המקצועיות שלה ומהשירות ברמה הגבוהה ביותר. בין לקוחות החברה ניתן למצוא את יבואניות הרכב הגדולות בישראל, חברות ליסינג מובילות, אוטו-דיפו, חברות אוטובוסים ועוד. את מצברי החברה ניתן למצוא בכל הארץ במאות נקודות מכירה: מוסכים, חשמלאי רכב, חנויות חלקי חילוף, רשתות קמעונאיות ועוד.

קצת יותר על JOHNSON CONTROLS :

חברת הענק JOHNSON CONTROLS היא יצרנית המצברים הגדולה והמובילה בעולם מזה עשרות שנים. החברה מוכרת מדי שנה למעלה מ 140 מיליון מצברי רכב ומחזיקה בנתח שוק עולמי של כ 36%.
לחברה מגוון מוצרים לכל הצרכים, לכל סוגי הרכב ולמגוון לקוחות. כמו כן, JOHNSON CONTROLS הינה יצרנית המצברים המובילה עבור יצרניות הרכב הגדולות בעולם כגון מרצדס, אאודי, פורד, יונדאי, פיג’ו, סיטרואן, טויוטה, וולוו, הונדה, רנו, פולקסווגן ועוד. כמובילת שוק ופורצת דרך טכנולוגית, פיתחה JOHNSON CONTROLS את טכנולוגיית Power-Frame אשר משפרת את ביצועי המצבר ומאריכה את חייו. JOHNSON CONTROLS צועדת בראש גם עם מצברים עבור רכבי STOP&START ההופכים יותר ויותר פופולאריים ומוכרת למעלה מ 25 מיליון מצברים כאלו מדי שנה.